ORKIESTRA VITA ACTIVA

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Gdańsku

Orkiestra

DYRYGENTKA
MIROSŁAWA LIPIŃSKA

Członkowie Orkiestry od 1995 roku:

  • Jadwiga Adamiak
  • Erol Battal (Turcja)
  • Michał Borzyszkowski
  • Iwona Bawoł
  • Zbigniew Bieganowski
  • Sylwia Bobrowska
  • Joanna Bocheńska
  • Katarzyna Bojanowska
  • Sarah Bower (Austria)
  • Robert Bracki
  • Bogdan Bukowiec
  • Filip Butowski
  • Danuta Cichocka
  • Marzena Czarnecka
  • Zbigniew Czerwiński
  • Iwona Dejcz
  • Robert Drzewucki
  • Krzysztof Grabowski
  • Elodie Guardain (Francja)
  • Julian Irsak (Niemcy)
  • Rafał Jakubek
  • Barbara Jakubowska
  • Piotr Jakubowski
  • Anna Jędrzejewska
  • Tomasz Józefowicz
  • Bernadette Kessler (Niemcy)
  • Beniamin Kierył
  • Bożena Kiszelewska
  • Błażej Kiszelewski
  • Hanna Kochanek
  • Anna Korybalska
  • Maria Korybalska
  • Maria Kreft
  • Ryszard Kruszewski
  • Waldemar Krytkowski
  • Jan Kućmierz
  • Aleksandra Kulesza
  • Marek Lange
  • Stanisław Linda
  • Dorota Lipińska
  • Luiza Lipińska
  • Marzena Lipińska
  • Michał Lipiński
  • Jarosław Łepek
  • Łukasz Łopanowski
  • Emilia Matejak
  • Ewa Matejak
  • Jakub Matys
  • Piotr Mikołajczyk
  • Grzegorz Miller
  • Jakub Najda
  • Krzysztof Najda
  • Paulina Nalewajska
  • Joanna Orlikowska
  • Cecil Pabisiak (Francja)
  • Hanna Pek
  • Marcin Pomorski
  • Magdalena Popowska
  • Adam Psuj
  • Przemysław Richert
  • Arina Roczyńska
  • Donata Rodziewicz
  • Anna Róg
  • Ewa Róg
  • Małgorzata Róg
  • Katarzyna Rużyc
  • Dorota Rybner
  • Izabela Sip
  • Janina Skerka
  • Tatiana Skerka
  • Janusz Skorupski
  • Paweł Stanisławczyk
  • Teresa Stawicka
  • Barbara Strug
  • Krzysztof Strug
  • Stanisław Sutowicz
  • Barbara Szczodrowska
  • Krystyna Szmude
  • Magdalena Szmude
  • Piotr Szyc
  • Halina Szymańska
  • Ewa Todorowska
  • Grzegorz Truszkowski
  • Beata Wesołowska
  • Dagmara Wieradzka
  • KatarzynaWiśniewska
  • Elżbieta Wlizło
  • Jolanta Żyniewicz